Lékárníci v ČR: Odborné Rady pro Prevenci Alergií u Dětí

Prohlédněte si seznam lékáren v Trutnově a získejte informace o jejich nabídce a provozní době. S naší pomocí máte péči o zdraví na dosah.

Kompletní výčet léků a jejich kontaktů

Kompletní Informace o Léčivech: Seznam Lékáren v České Republice

Lékárna Pacov

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatika, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva dodáváme na předpis i volně.

LÉKÁRNA RADBUZA

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis.

Lékárna Tilia

Provoz klasické lékárny, doplněn o fytoterapii, homeopatii, kosmetiku. Mluvíme zde česky, anglicky, německy, rusky, částečně francouzsky a italsky.

Lékárna Svratka

Poskytujeme lékárenskou službu a odborné poradenství v oblasti léčiv a potravinových doplňků. Výdej léků na recept i prodej volně prodejných léků. Nabídka vitamínů, doplňků stravy a přípravků podporujících zdraví. Dále prodáváme zdravotnické potřeby, obvazový materiál, potřeby pro inkontinenci.

Lékárna Slunce

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme prodej léků a farmaceutických výrobků.

Lékárna Melissa

Provozujeme lékárnu. Nabízíme zvláštní i dětskou výživu, homeopatika, minerální vody, léčebnou kosmetiku, veterinární přípravky, pomůcky při inkontinenci, homeopatika, zdravotnické a obvazové materiály. Naleznete u nás také čaje a vitamíny. Připravujeme individuálně vyráběná léčiva.

Lékárna DPS Levná pilulka Říčany

Jsme lékárna základního typu s rozšířeným lékárenským poradenstvím a s rozšířeným prodejem čajů, enzymatických a vitamínových přípravků, veterinárních přípravků a kosmetiky. Součástí lékárny je internetový prodej realizovaný e-shopem.

OOVL L FARMAKO Jihlava

Prodáváme široký sortiment léčiv, alergenů, homeopatik, potravinových doplňků, obvazového materiálu a další. Poskytujeme poradenství, bezplatné měření krevního tlaku, pulsu a podkožního tuku. Pořádáme předváděcí akce léčebné i dekorativní kosmetiky a potravinových doplňků.

Krajinská lékárna

Prodej léků a doplňkových potřeb. Zajištění zdravotního poradenství.

LÉKÁRNA ipc Poliklinika Vrchlabí

Lékárna s nabídkou kompletního sortimentu. Léky na předpis, volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny a kosmetika.

Lékárna U Zlatého orla

Prodej farmaceutických výrobků, vitaminových doplňků i dětské výživy.

LÉKÁRNA ipc Petrovice

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků a farmaceutických přípravků. V sortimentu naleznete doplňky stravy a vitaminové preparáty.

Lékárna Papírová

Prodáváme léky. Nabízíme poradenství v oblasti zdravotnictví.

Lékárna Tvrdonice

Výdej eReceptu. Široký výběr volně prodejných léčiv. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia a Jonzac. Poradenství v oblasti inkontinenčních pomůcek, vzorky zdarma. Přijímáme platbu kartou a poukázkami Edenred, Sodexo.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy