Lékárníci v ČR: Odborné Rady pro Správnou Výživu a Vitamíny

Rady pro Zdraví Dítěte s Otevřenými Lékárnami: Jsme tu pro nejmenší. Poskytujeme rady a produkty pro péči o zdraví vašich dětí. S námi můžete být jisti kvalitní péčí od narození.

Kam jít a kde koupit léky

Lékárenský Průvodce: Jak Najít Léky Pro Celou Rodinu a Získat Kompletní Informace o Lékárnách v ČR

Naše lékárna

Provoz lékárny.

Lékárna - Fakultní nemocnice Bulovka

Provoz pohotovostní lékárny. Prodej farmaceutických výrobků a zdravotnických potřeb. Výdej léků a zdravotnického materiálu na recepty a poukazy. Nabídka volně prodejných léků, vitamínů, potravinových doplňků, bylinných čajů, dermokosmetiky, parafarmak. Zajištění přípravy léků v aseptickém prostředí.

Lékárna Tyršovo náměstí

Zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků.

Lékárna Viola s.r.o.

Prodej léčiv a farmaceutických výrobků. Nabídka vitamínů, bylinných čajů, ortopedických pomůcek, dětské výživy, kosmetiky. Možnost platby kreditní kartou.

Lékárna Pod Pradědem

Prodáváme farmaceutické produkty a zdravotnický materiál. V sortimentu naleznete čaje, vitamíny, kojenecké zboží a kosmetiku.

Lékárna Traplice

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna Švihov

Provozuji lékárnu.

Lékárna Slezské nemocnice

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků a zdravotnického materiálu. Výdej léků na předpis. Nabídka léčebných kosmetických přípravků, vitamínových doplňků a dětské výživy. Našim klientům poskytujeme zákaznické karty.

Lékárna Rubus

Prodej léčiv a vitamínových doplňků. V našem sortimentu naleznete zdravotnický materiál, ortopedické, inkontinentní a kompenzační pomůcky, zdravotní punčochy, zdravotní obuv a další. Měříme krevní tlak různými tlakomery a jiné. Nabízíme i bylinné přípravky.

Mendelova lékárna s.r.o.

Prodej farmaceutických přípravků, zdravotnického materiálu, vitamínových doplňků či homeopatik včetně poradenství. Výdej léků na recept.

Lékárna Lanžhot

Provozujeme lékárnu s babídkou farmaceutických přípravků.

Lékárna Štěpnice s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, léčiva a zdravotnický materiál. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U Kaštanu

Prodej léků a farmaceutických produktů. Nabízíme individuální přípravu léčiv, francouzskou kosmetiku obsahující termální vodu, léky sloužící ke snižování nadváhy, bylinné čaje, léčivé minerální vody, široký sortiment vitamínových přípravků a potravinových doplňků a základní homeopatika.

Lékárna Pod Suchým vrchem

Provoz lékárny.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy