Lékárníci v ČR: Zajištění Profesionální Podpory pro Zdraví Srdce

Krátce o Nás: Otevřené Lékárny v České Republice jsou vaším spolehlivým partnerem pro zajištění zdraví a pohody. Nabízíme široký sortiment léků, vitamínů a odborných rad od našich lékárníků. S námi se staráte o své zdraví s důvěrou.

Seznam lékáren pro vaše pohodlí

Lékárny v České Republice: Nabídka Léčiv a Rychlý Přístup k Informacím o Otevírací Době

Lékárna Staré náměstí

Prodej farmaceutických přípravků a zdravotnických potřeb. Výdej léků a léčivých přípravků na recept. Nabídka multivitamínů a minerálů, obvazového materiálu a zdravotnických pomůcek. K dispozici je zákaznická karta s řadou výhod, rozvoz inkontinenčních pomůcek domů k zákazníkovi, akční leták.

Lékárna AQUA

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léčiv vázaných na lékařský předpis i volně dostupných.

AZlekarna.cz

Lékárna a on-line lékárna. Nabízíme vitamíny, dětskou výživu, kosmetiku, zdravotnický materiál, bylinné přípravky, potřeby ústní hygieny a další. Naleznete u nás také homeopatika, prášky na hubnutí, opalovací krémy a jiné.

Šenovská lékárna

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Na poliklinice

Prodej léků na předpis i volně prodejných. Nabídka potravinových doplňků i inkontinenčních pomůcek. Na objednávku zajišťujeme dodání zdravotnických pomůcek a dětské výživy.

NaturLékárna

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna Na Národní

Prodej farmaceutických výrobků. V našem sortimentu i máme humánní i veterinární léky. Nabízíme také homeopatické léky, léčebné čaje, kosmetiku, zdravotnické potřeby. K dispozici máme také suroviny pro přípravu léku v lékárně.

Lékárna U svaté Barbory

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků, vitamínů, minerálů a dalších potravinových doplňků.

Lékárna Jih

Provoz lékárny. Nabídka léčiv, zdravotních pomůcek, homeopatie, bylinných čajů či vitamínů. Poskytování poradenství v oblasti užívání léků.

Lékárna U Permonu

Lékárna, výdej léčiv na lékařský předpis a e-recept. Prodej léků a zdravotnického materiálu. Rozvoz zdravotních potřeb ZDARMA, prodej zdravotní obuvi SANTÉ a PROTETIKA.

Lékárna Rovniny

Kamenná i on-line lékárna nabízí široký sortiment léků a potravních doplňků, léky volně prodejné, homeopatika, vitamíny, kosmetika, zdravotnické prostředky, ortopedické pomůcky a další sortiment.

Lékárna U Madony

Prodáváme homeopatika, léčiva i veterinární, zdravotnické prostředky, dětskou výživu, čaje. Poskytujeme konzultace míchání čajů, bezplatný dovoz do ambulancí i invalidům, bezhotovostní prodej, FKSP, šeky BCI i dárkové. Přijímáme e-recepty.

Lékárna U Zlatého kříže

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických přípravků, potravinových doplňků, bylinných čajů a homeopatik. Nabízíme léčebnou kosmetiku, obvazový materiál, pomůcky při inkontinenci, léčebnou kosmetiku a veterinární přípravky. Poskytujeme odborné poradenství.

LÉKÁRNA NERIUM, s.r.o.

Prodej léků, léčiv, dětské výživy, bylinných čajů, ortopedických pomůcek, vitamínů a potravinových doplňků.