Otevřené Lékárny v ČR: Profesionální Péči o Zdraví Mužů

Najděte nejbližší lékárnu v České republice - naše služby jsou k dispozici v Kroměříži, Mělníku a dalších oblastech.

Lékárny poblíž mého domova

Lékárníci v ČR: Jak Získat Profesionální Péči o Své Zdraví

Lékárna HELIOS

Provoz lékárny. Prodej farmaceutických výrobků, kosmetiky, zdravé výživy, zdravotnických potřeb, dětského zboží či vitamínů a čajů. Nabízíme minerální, hubnoucí i veterinární přípravky, potravinové doplňky a prostředky pro sportovce. Dodáváme dětskou zdravotní obuv.

Zámecká lékárna Slavkov, spol. s r.o.

Provoz lékárny. Nabídka léků na předpis i volně prodejných léků. V prodeji je také zdravotnický materiál, potravinové doplňky, čaje, homeopatika, dermokosmetika.

Lekarnakurim.cz

Internetová lékárna. On-line prodej léčiv, zdravotnické potřeby a obuv a potravinové doplňky. Dále nabízíme dětskou kosmetiku a výživu, homeopatika, čaje a vitamíny. Dioptrické a sluneční brýle. Veterinární přípravky.

Lékárna EUPHRASIA s.r.o.

Nabízíme výdej léčiv na recepty i volný prodej farmaceutik, zdravé výživy, zdravotnických potřeb, čajů, doplňků stravy a zdravotní obuvi Santé. Prodáváme inkontinenční pleny, vložky i kojeneckou výživu. Na objednání dodáme homeopatika.

Lékárna Mutěnice

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických přípravků. Prodáváme dětskou kosmetiku, homeopatika, bylinné čaje, sportovní výživu, vitamíny, minerály, potravinové doplňky, léčiva na alergie, bolest či posílení imunity.

BENU Lékárna

Našim zákazníkům kromě sortimentu léků a potravinových doplňků nabízíme také široký výběr dermokosmetiky (Eucerin, Avène, Bioderma, Vichy, La-Roche Posay). Lékárna je i výdejním místem pro e-shopové objednávky.
731 638 197TelWeb

OOVL - L LEBO ARKLEB

Nabídka volně prodejných léků, potravinových doplňků, kosmetiky, homeopatik a zdravotní obuvi. Výdej léků na předpis. Možnost změření tlaku, BMI, hmotnosti a výšky.

Lékárna U Svaté Trojice

Výdej léků na předpis i bez předpisu. Tradice v individuální přípravě léčiv. Odborné poradenství v oblasti inkontinence. Prodej léčebné kosmetiky, homeopatik, kojenecké výživy a doplňkového sortimentu.

ROSApharm

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky, vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme zdravotnický materiál, čaje, minerály, veterinární léčiva, léčebnou kosmetiku či homeopatika. Poskytujeme odborné poradenství.

Lékárna Zastávka u Brna

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatika, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně.

Chytrá lékárna

Můžete se nechat hýčkat v našem dermocentru s širokou nabídkou dermokosmetiky a diagnostikou pleti zdarma. V lékárně na vás čekají slevy až 100 % z doplatku na léky, akce a služby pro vaše zdraví jako měření tlaku, cukru, cholesterolu, kyseliny močové či homeoporadna.
734 754 806TelWeb

Lékárna Lanžhot

Provozujeme lékárnu s babídkou farmaceutických přípravků.

LÉKÁRNA KRAS

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léčiv vázaných na lékařský předpis i volně dostupných. Specializujeme se na prodej čajů.

Lékárna Na Dolině

Provozujeme lékárnu. Prodáváme farmaceutické výrobky.

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.
547 242 173TelWeb