Sbírejte body a přeměňte je ve slevy!

Doba platnosti zákaznické karty Krajinské s.r.o. počíná okamžikem jejího vydání klientovi. Majitel(ka) karty ji může kdykoliv vrátit, odevzdaná karta bude znehodnocena. Při ztrátě nebo odcizení karty obdrží klient(ka) na požádání kartu náhradní (již nasbíraný bonus k původní kartě však zaniká).
S touto kartou není spojen žádný sběr dat o jejím majiteli. Majitelem zákaznické karty se může stát kterákoliv fyzická osoba, která dovršila 18 let svého věku a má trvalý pobyt na území České republiky.
Majitelé zákaznické karty získávají při nákupu v lékárně po předložení své karty finanční bonus dle hodnoty nakoupeného zboží (nevztahuje se na přípravky vázané na lékařský předpis a hrazené z veřejného zdravotního pojištění). Tento bonus /počet bodů/ se připíše na jejich osobní konto a lze jej využít na získání slevy na volně prodejné léčivé přípravky a ostatní sortiment lékárny. Sleva se dá čerpat okamžitě při aktuálním nákupu nebo se body za nákupy mohou kumulovat a vybrat při příštích nákupech, a to buď najednou nebo postupně. Aktuální stav konta je uváděn na každé účtence nebo jej sdělí na požádání zaměstnanci lékárny.

O lékárně
Historie lékárny
Elektronické recepty
Poukázky a platební karty
Zákaznická karta
Dárkové poukázky
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Kontakty
Nabídka kosmetiky
Nuxe
Vichy
La Roche-Posay
Avene
Klorane
A-Derma
Ducray
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
Krajinská lékárna Olomouc Horní náměstí 10
772 00 Olomouc
tel.: 585 223 081
krajinskalekarna@krolo.cz

Výdejna léčivých přípravků Štěpánov
Březecká 38
783 13 Štěpánov
tel.: 585 386 537
lekarnastepanov@krolo.cz